suknia ślubna

6 sprawdzonych porad dla Pań wybierających suknie ślubną

Ślub to najważniejszy dzień w życiu kobiety. Nie wiesz jak się do niego przygotować i od czego zacząć? Najczęściej od razu po zaręczynach zaczynamy szukać modowych inspiracji i przeglądamy katalogi z moda ślubna. Poniżej kilka rad jak nie dać ponieść się emocjom i wybrać rozważnie suknię ślubną. Suknie ślubne mają wiele stylów, jak i krojów, możemy dopasować je do swojego gustu i figury.

Wiele inspiracji możemy znaleźć przeglądając najnowsze kolekcje na 2018 rok na stronie: www.annakara.com/suknie-slubne/kolekcja_2018. A poniżej jeszcze kilka porad, które z pewnością przydadzą się Paniom będącym na etapie wyboru sukni ślubnej.

1. Nie nastawiaj się za konkretny model. Modelka w katalogu może wyglądać zjawiskowo w jakiejś sukni, a Ty masz inne kształty i nie będzie już tak idealnie.

2. Na przymiarkę sukni ślubnych nie idź sama. Najlepiej weź ze sobą jakąś kobietę z rodziny albo swoją przyjaciółkę. Nie praktykuje się chodzenia na przymiarki ze swoim narzeczonym.

3. Jeśli boisz się sobie zaufać, skorzystaj z rady zaufanej osoby albo profesjonalisty, który może Ci wybrać suknie i dodatki do niej.

4. Sukienka musi podkreślać Twoje zalety. Suknia musi być dobrana do sylwetki, wzrostu i karnacji.

5. Najlepiej poszukiwania zacząć 6 miesięcy przed ślubem, ponieważ poprawki mogą potrwać nawet do dwóch miesięcy. Wszystko zależy od ilości zamówień jakie ma w tej chwili wybrany salon.

6. Pod uwagę należy wziąć również pana młodego, który towarzyszy nam w drodze do ołtarza, np. kolor garnituru, jego wzrost, tuszę, karnację. Najlepiej stworzyć taką kompozycję pary młodej, aby ich stroje do siebie pasowały.

Pamiętaj, że ślub to dzień, który trzeba odpowiednio zaplanować, a to wcale nie jest takie łatwe, ponieważ po drodze mogą pojawić się nieprzewidziane problemy. Najlepiej wiec zacząć poszukiwania wcześniej.

Ślub to najważniejszy dzień w życiu kobiety. Nie wiesz jak się do niego przygotować i od czego zacząć? Najczęściej od razu po zaręczynach zaczynamy szukać modowych inspiracji i przeglądamy katalogi z moda ślubna. Poniżej kilka rad jak nie dać ponieść się emocjom i wybrać rozważnie suknię ślubną. Suknie ślubne mają wiele stylów, jak i krojów,…