katalogi stron

Czy warto korzystać z katalogów stron?

Obecność w katalogach stron przynosi wymierne korzyści. Daje możliwość zaprezentowania się szerszemu gronu klientów, ale przede wszystkim daje możliwość pozyskania wartościowych linków niskim kosztem.

Czym są katalogi firmowe?

Firmowe katalogi stron to nic innego jak strony internetowe, na których zebrano linki do witryn znajdujących się w internecie. Pogrupowane zostają w kategorie tematyczne i opatrzone krótkim opisem zawartości. Katalogi, dodatkowo, zebrane zostają w spis katalogów. Rozwiązanie to ułatwia znaleźć konkretną treść czy usługę.

Dlaczego warto znaleźć się w katalogu stron?

Umieszczenie linku do firmowej witryny w katalogu firmowym to sposób na zaprezentowanie się potencjalnym klientom, ale i sposób na pozyskanie wysokiej jakości linku. Tymczasem takie linki są podstawą do tego, by zwiększyć swoją widoczność w internecie. W ten sposób skuteczność promocji działalności zwiększa się znacząco.

Jak wybrać katalog stron?

W sieci działają liczne katalogi stron, jednak nie z każdego warto korzystać. Katalogowanie może się odbywać automatycznie lub ręcznie, zbiory są moderowane lub nie, płatne lub darmowe. Wartościowy katalog to taki, nad którym czuwa doświadczony deweloper. Ważne, aby katalog nie zawierał spamu i duplikującej się treści, krótko mówiąc – by nie stał się śmietniskiem. W innym razie linki mogą zostać uznane za niebezpieczne, co niesie efekty przeciwne do zamierzonych.

Najlepsze katalogi firmowe to te płatne. Uiszczając opłatę zyskujemy pewność, że ktoś czuwa nad pozycją katalogu w sieci. Właśnie dlatego najbardziej opłacalnym rozwiązaniem jest postawienie na multikod do katalogów.

Obecność w katalogach stron przynosi wymierne korzyści. Daje możliwość zaprezentowania się szerszemu gronu klientów, ale przede wszystkim daje możliwość pozyskania wartościowych linków niskim kosztem. Czym są katalogi firmowe? Firmowe katalogi stron to nic innego jak strony internetowe, na których zebrano linki do witryn znajdujących się w internecie. Pogrupowane zostają w kategorie tematyczne i opatrzone krótkim…