Słodkie podziękowania za ślub

W Polsce nie mamy jeszcze mocno rozbudowanej tradycji wręczania podziękowań gościom za udział w ślubie, chrzcie czy bierzmowaniu. Zagranicą jest to tradycja, którą pielęgnuje się od lat. We Włoszech na przykład Młoda Para każdemu gościowi zaproszonemu na ślub wręcza prezent! Może to być zestaw filiżanek, ramki na zdjęcia, figurka czy szkatułka. To tego dołączany jest woreczek z zapakowanymi w środku specjalnie przygotowanymi na okazję ślubu migdałami w cukrowej polewie lub w czekoladzie, oraz karteczka z podziękowaniami dla gości. U nas nie ma jeszcze mody na dawanie prawdziwych prezentów gościom, ale coraz częściej wręcza się im małe upominki, które są zarówno podziękowaniem jak i pamiątką z dnia ślubu.
Takim upominkiem może być breloczek, grawerowana łyżeczka czy słodyczy. Często wybierane są ciasteczka, różne cukierki oraz krówki pakowane w ozdobny papier i z nadrukiem. Krówki na ślub [krowkislubne.pl] często są specjalnie pakowane w papierek na którym nadrukowano imiona Młodej Pary, miejsce oraz datę ślubu! Taki słodki upominek może być ślicznie zapakowany w szyfonowy woreczek lub w specjalne pudełeczko. Dodatkowo chyba każdy lubi słodycze, a już zwłaszcza krówki! Krówki z nadrukiem są małym, przyjemnym gestem a ich koszt nie jest specjalnie duży. Na pewno, jednak każdy gość, który otrzyma taki prezent poczuje się wyjątkowo doceniony i zapewne przez długi czas będzie miło wspominał ten dzień!
Jak widać mały gest, który niekoniecznie kosztuje sporo, może być przemiłym urozmaiceniem. Warto, więc podziękować swoim gościom, którzy przybyli na ślub i byli wspólnie z Młodą Parą w tym jakże ważnym dla nich dniu!
Krówki na swój ślub zamówisz tutaj:
krówki ślubne

W Polsce nie mamy jeszcze mocno rozbudowanej tradycji wręczania podziękowań gościom za udział w ślubie, chrzcie czy bierzmowaniu. Zagranicą jest to tradycja, którą pielęgnuje się od lat. We Włoszech na przykład Młoda Para każdemu gościowi zaproszonemu na ślub wręcza prezent! Może to być zestaw filiżanek, ramki na zdjęcia, figurka czy szkatułka. To tego dołączany jest…