lifting

Nowoczesne metody na poprawę wyglądu

Już od bardzo dawna kobiety pragną zatrzymać młody wygląd jak najdłużej, szczególnie w tych czasach, gdy kanony piękna są ściśle określone, a medycyna estetyczna rozwija się w niewyobrażalnie szybkim tempie. Do dyspozycji mamy setki zabiegów poprawiających wygląd. Jednym z najpopularniejszych jest lifting twarzy. Polega on odpowiednim naciągnięciu skóry, która jest już zwiotczała. Dzięki temu jest możliwe usunięcie jej nadmiaru. Najczęściej z tego typu zabiegów korzystają osoby, u których pojawiła się już wiotkość skóry i głębsze zmarszczki.

Dzięki temu zabiegowi skóra staje się napięta a wszelkie bruzdy znikają. Nie jest to jednak zabieg bezbolesny. Wykonuje się go metodą chirurgiczną, pod znieczuleniem, a cały proces przeprowadzony jest przez wykwalifikowanego lekarza chirurga. Blizny powstałe po zabiegu są bardzo mało widoczne z racji umiejscowienia (większość z nich znajduje się na owłosionej skórze głowy czy za uszami.

Kolejnym popularnym zabiegiem jest liposukcja czyli odsysanie tłuszczu. Można go wykonać na różnych partiach ciała, pod warunkiem, że ilość tłuszczu w danym miejscu jest wystarczająca. Najbardziej popularne miejsca poddawane temu zabiegowi to brzuch, uda i pośladki. Niekiedy kobiety decydują się na odessanie tłuszczu z podbródka. Również ten zabieg należy do grupy tych bardziej inwazyjnych. Wykonywany jest pod znieczuleniem przez lekarza chirurga. Dzięki takiemu zabiegowi jest możliwe odessanie nawet do 20 kg tłuszczu. Zwiększenie tej ilości może prowadzić do zwiększonej utraty masy ciała po wykonaniu zabiegu, co nie będzie miało korzystnego wpływu na zdrowie i funkcjonalność organizmu.
Lifting Kraków już od dzisiaj! Nie przegap okazji.

Już od bardzo dawna kobiety pragną zatrzymać młody wygląd jak najdłużej, szczególnie w tych czasach, gdy kanony piękna są ściśle określone, a medycyna estetyczna rozwija się w niewyobrażalnie szybkim tempie. Do dyspozycji mamy setki zabiegów poprawiających wygląd. Jednym z najpopularniejszych jest lifting twarzy. Polega on odpowiednim naciągnięciu skóry, która jest już zwiotczała. Dzięki temu jest…