drewniana podłoga

Podłoga w domku

Jestem w trakcie budowy mojego domku, który pochłania cały mój czas i zasoby finansowe. Wydaje mi się, że już bliżej niż dalej do końca. Mury już są, dach jest i okna też. Ostatnio robiłem wylewki maszynowe, gdyż tak doradził mi kierownik budowy. Niby jest parę innych możliwości, jednak ta wychodzi najtaniej i najlepiej.

On zna się na budownictwie bardziej niż ja, wiec nie pozostało mi nic innego jak posłuchać budowlańca. Z efektu jestem zadowolony, gdyż wyszły bardzo równo. Dostałem cztery lata gwarancji, gdyby coś się działo. Mogą na przykład pękać lub zapadać. Wydaje mi się, że robota była wykonana solidnie, co potwierdził kierownik budowy. Trudno się nie zgodzić.

Firmę, którą zatrudniłem do wykonania tej pracy znalazłem na litbud.pl. Przyjechali, pomierzyli i po dwóch dniach było po robocie. Widać, że mają doświadczenie i to prawdziwi fachowcy. Robota szła bardzo szybko, ponieważ dysponowali ciężkim sprzętem, który znacznie przyspieszał prace. Do tego ekipa sześciu osób, która uwijała się jak w ukropie i efekty widoczne było widać. Mam nadzieję, że za parę miesięcy nie pęknie coś, bo dom jeszcze pracuje na niestabilnym podłożu.

Teraz muszę zadbać o nawilżenie wylewki, gdyż zbyt szybkie schnięcie mogłoby doprowadzić do jej uszkodzenia. Kolejny etap budowy za mną. Niestety czeka mnie jeszcze kilka, ale mam nadzieję, że będę mógł współpracować z podobnymi fachowcami, gdyż to sama przyjemność. Nie musiałem poganiać ani pilnować roboty. Widać było, że zależy im na szybkim i dobrym zakończeniu zlecenia.

Zobacz też: Wylewki maszynowe Kraków

Jestem w trakcie budowy mojego domku, który pochłania cały mój czas i zasoby finansowe. Wydaje mi się, że już bliżej niż dalej do końca. Mury już są, dach jest i okna też. Ostatnio robiłem wylewki maszynowe, gdyż tak doradził mi kierownik budowy. Niby jest parę innych możliwości, jednak ta wychodzi najtaniej i najlepiej. On zna…