Ślubne detale nie do przecenienia

drogaJedną z wyjątkowych uroczystości, które planuje się tylko raz w życiu jest ślub. Uroczysta feta dla rodziny, przyjaciół i znajomych to niepowtarzalna okazja do spotkania, ale również i pokazania się w wyjątkowej stylizacji. Chociaż podczas wesela praktycznie każdy gość pokazuje się w starannie przygotowanej stylizacji, to jednak i tak wzrok wszystkich zawsze skupia się na pannie młodej. To ona jako jedyna ma białą suknię. Jej suknia jest też zazwyczaj najdłuższa, najbardziej efektowna i oczywiście najdroższa. Żeby jednak wyglądać wyjątkowo, każda panna młoda zaczyna przygotowania najczęściej na wiele miesięcy przed samym ślubem. Właśnie z tak dużym wyprzedzeniem wybiera się suknię, a później cierpliwie chodzi się do salonu czy krawca na przymiarki.

Nie jest to jednak przesada, ponieważ suknia musi leżeć doskonale, podkreślać sylwetkę panny młodej, a zarazem nie krępować jej ruchów. Sama suknia ślubna to jednak jeszcze nie wszystko, jeśli chodzi o ślubną stylizację. Niezmiernie ważny jest też makijaż ślubny, a w dalszej kolejności również i bukiety ślubne. Ten najpiękniejszy otrzymuje oczywiście panna młoda, pozostałe zaś otrzymują druhny, kwiatami przyozdabia się również ślubny samochód. Nie mniej istotne są wszelkie dodatki ślubne dobrane do sukni ślubnej [annakara.com]. Tych również jest całe mnóstwo. Panna młoda potrzebuje zazwyczaj pięknych ślubnych butów, nakrycia głowy, biżuterii, nie zapomina się też o torebce, rękawiczkach czy wierzchnim okryciu, jeśli ślub bierze się w chłodny dzień.

Dodatki ślubne najlepiej jest kupować w salonie ślubnym razem z suknią. Fryzurę ślubną również dobrze jest zamówić z dużym wyprzedzeniem, najlepiej u profesjonalisty – dobry fryzjer Karków [purediamond.pl]. Dobrym pomysłem będzie również wykonanie makijażu próbnego. Bukiety ślubne natomiast, chociaż dostarczane są przez kwiaciarnię w dniu ślubu, również zamawia się przynajmniej na kilka tygodni do przodu.

Zapraszamy na Przedślubny shopping!

Jedną z wyjątkowych uroczystości, które planuje się tylko raz w życiu jest ślub. Uroczysta feta dla rodziny, przyjaciół i znajomych to niepowtarzalna okazja do spotkania, ale również i pokazania się w wyjątkowej stylizacji. Chociaż podczas wesela praktycznie każdy gość pokazuje się w starannie przygotowanej stylizacji, to jednak i tak wzrok wszystkich zawsze skupia się na…