młoda para

Idealna pora na ślub…

n-a-5686Co myślicie o braniu ślubu w święta Bożego Narodzenia? U nas niektóre pary decydują się na wybranie właśnie tego czasu na najważniejszą uroczystość w swoim życiu. U nas jest to jednak znacznie mniej popularne niż za oceanem. W stanach Zjednoczonych boże narodzenie i noc sylwestrowa jest popularną datą wśród młodych par. My oczywiście niechętnie pobieramy się w tym czasie ze względu na pogodę. Warto jednak przemyśleć ten termin. Znacznie mniejsze kolejki i terminy, tańsze sale (pod warunkiem, że nie jest to sylwester) oraz wyjątkowa (w zasadzie dodatkowo wyjątkowa) atmosfera.

Ja sama nie wiem, który termin – zimowy czy letni (a może nawet jesienny?) byłby najodpowiedniejszy. To fakt, że zimno wiąże się z niedogodnościami dla wszystkich, ale jak pomyślę o tej cudownej świątecznej atmosferze i świątecznych dodatkach… ach… A co więcej zimowa moda ślubna jest jak dla mnie bardzo interesująca. Nie chodzi o te wszystkie białe kozaki i futra! Ale o niektóre ślubne płaszcze damskie– powalają mnie wprost na kolana. Patrząc na sesje zdjęciowe ze Stanów można naprawdę zachwycić się pomysłowością młodych par. Z jednej strony wydaje mi się, że koniec grudnia jest idealnym czasem na zakładanie rodziny, z drugiej kusi mnie lato i zwiewne koronki.

Na szczęście nie muszę jeszcze dokonywać wyboru ;] W każdym razie wiem jedno – ślub ma być jednym z piękniejszych dni. Nie można jednak za wszelką cenę starać się, by każdy, najmniejszy detal wyszedł idealnie  – zbyt duże oczekiwania mogą okazać się później tym, co sprawi, że się po prostu delikatnie zawiedziemy! Więc drogie Panny Młode – bez spiny!

 

Co myślicie o braniu ślubu w święta Bożego Narodzenia? U nas niektóre pary decydują się na wybranie właśnie tego czasu na najważniejszą uroczystość w swoim życiu. U nas jest to jednak znacznie mniej popularne niż za oceanem. W stanach Zjednoczonych boże narodzenie i noc sylwestrowa jest popularną datą wśród młodych par. My oczywiście niechętnie pobieramy…