Wybór sukni ślubnej

Moda ślubna zmienia się z roku na rok. Na wybiegach królują suknie typu syrena, aby za rok były zdetronizowane przez wielkie białe bezy. Jednak raczej niewiele panien młodych kieruje się modą wybierając suknię na ten specjalny dzień. Większość z nich wybiera suknię według własnego gustu i dopasowaną do własnej sylwetki.

W syrenach najlepiej wyglądają panie wysokie i szczupłe. Ponieważ suknia jest dopasowana do ciała, nie wybacza mankamentów urody. Odpada również przy nich długi welon, lepiej sprawdzi się delikatny, maksymalnie do ramion. Ciekawe kolekcje sukien ślubnych znajdziesz na .

Suknie ślubne typu beza są najbardziej popularne. Cóż, każda dziewczynka marzy, aby wyglądać kiedyś jak księżniczka. Ślub jest do tego idealną okazją. Bezy idealnie ukryją nasze mankamenty. Pozwalają ukryć biodra i niezgrabne nogi, a dobrze uszyty gorset powiększy biust, lub schowa cellulit na ramionach. Pasują do nich zarówno welony do ziemi, jak długie treny. Bezy ukrywają obuwie – na weselu śmiało można zmienić szpilki na coś wygodniejszego bez uszczerbku na wyglądzie.

Część kobiet decyduje się na krótkie, zwiewne sukieneczki. Są one bardzo dobrym wyborem do ślubu cywilnego. Nie emanują zbytnim przepychem, a pozwalają na niebanalny wygląd nowoczesnej panny młodej.

Moda ślubna zmienia się z roku na rok. Na wybiegach królują suknie typu syrena, aby za rok były zdetronizowane przez wielkie białe bezy. Jednak raczej niewiele panien młodych kieruje się modą wybierając suknię na ten specjalny dzień. Większość z nich wybiera suknię według własnego gustu i dopasowaną do własnej sylwetki. W syrenach najlepiej wyglądają panie…