suknie ślubne

Suknia ślubna – u krawcowej czy z salonie?

Każda panna młoda chce wyglądać jak księżniczka. Wybór sukienki, choć przez niektórych mężczyzn deprecjonowany, jest ważny – przecież panną młodą jest się tylko raz w życiu. Obecnie modne jest projektowanie sukien ślubnych w projektantek mody i szycie wyjątkowych kreacji na ten wyjątkowy dzień. Kreacje ślubne szyte na miarę są niepowtarzalne, doskonale dopasowane do figury i potrzeb kobiety. Przede wszystkim liczy się jednak oryginalność. Kupując taką sukienkę mamy pewność, że żadna panna młoda w naszym mieście nie będzie szła do ołtarza w takiej samej. Gdy oglądamy suknie ślubne w różnych salonach od razu wpadają w oko modne w danym sezonie modele.

Trudno przy takim wyborze o oryginalność. Problem mają też dziewczyny o nietypowych rozmiarach. Gdy akurat modne są bezy, problem mają dziewczyny nieco tęższe, a jeśli hitem sezonu są princeski, to kobiety o małym biuście muszą wysilić starania i nierzadko przerabiać kupione w salonach sukienki. Ceny u projektantek nie są niskie, ale czasem wystarczy nieco zmienić model, zrezygnować w kilku warstw różnych materiałów, czy uprościć krój. Przede wszystkim zaś z projektantką można negocjować, podczas gdy w salonie zwykle jest narzucona marża, z której sprzedawcy niechętnie rezygnują. W salonach można zatem otrzymać pewien, niejako wkalkulowany w cenę, rabat. Jeśli projektantka i salon są za drogie, można poszukać krawcowej i znaleźć w Internecie gotowy, prosty wzór sukienki. Dobra krawcowa będzie w stanie z białych koronek i tiuli wyczarować oryginalną i piękną sukienkę w bardzo przystępnej cenie.

Każda panna młoda chce wyglądać jak księżniczka. Wybór sukienki, choć przez niektórych mężczyzn deprecjonowany, jest ważny – przecież panną młodą jest się tylko raz w życiu. Obecnie modne jest projektowanie sukien ślubnych w projektantek mody i szycie wyjątkowych kreacji na ten wyjątkowy dzień. Kreacje ślubne szyte na miarę są niepowtarzalne, doskonale dopasowane do figury i…