Artystyczna fotografia ślubna

silence-5_lFotografia ślubna przez lata ewoluowała – począwszy od portretów ślubnych, barwionych delikatnymi pastelami przez zdjęcia grupowe na sali weselnej po dzisiejszą fotografie artystyczną. Chyba każdy z nas, w domu swoich dziadków (i pradziadków) spotkał ślubne, czarno-białe zdjęcie wiszące na małżeńskim łożem. Lata dziewięćdziesiąte i osiemdziesiąte były czasem, gdy najczęściej na weselach zdjęcia robione były przy rosole i oczywiście grupowo –  na tle makiety lasu, zamku czy pałacu. Dziś ślubne sesje zdjęciowe są zaskakująco wyszukane, piękne, pomysłowe i co najważniejsze – artystyczne.

Rynek przepełniony jest usługami fotografii ślubnej (i nie tylko). Konkurencja jest naprawdę spora – dlatego też każdy ze ślubnych fotografów stara się w swoim portfolio zgromadzić jak najwięcej dobrych i pomysłowych zdjęć. Fotografowie stają się coraz bardziej elastyczni – w zależności od tego, co interesuje ich klientów, tak dobierają plener, scenerię i styl robienia zdjęć. A moda nakazuje obecnie pochwalić się nietypową sesją zdjęciową. Co już dobrze znamy? Zdjęcia ślubne na szczytach gór i na szlakach, bardzo często również morze (panna młoda koniecznie musi zostać oblana falami bałtyckiej wody) a często również sesje zagraniczne, w bardzo urokliwych zakątkach Europy i świata.

Jeśli chcecie zobaczyć naprawdę oryginalne zdjęcia zapraszam Was na stronę: mietekmalek.com – fotografia ślubna Kraków w tym wydaniu jest naprawdę niesamowita. Obok tradycyjnej sesji z uroczystości i wesela, dziś zamówić można reportaż ślubny. To bardzo ciekawy koncept, który staje się naprawdę piękną pamiątką z dnia ślubu. Reportaż ślubny dokumentuje w sposób artystyczny cały dzień ślubu – począwszy od porannej kawy Panny Młodej, przygotowania i nawet wizytę u fryzjera. To bardzo ciekawy sposób, by upamiętnić nie tylko głównych bohaterów, ale również ich bliskich – zdjęcia odzwierciedlają również relacje, które ich łączą i szczęście, które w tym dniu jest przecież najbardziej widoczne!

Fotografia ślubna przez lata ewoluowała – począwszy od portretów ślubnych, barwionych delikatnymi pastelami przez zdjęcia grupowe na sali weselnej po dzisiejszą fotografie artystyczną. Chyba każdy z nas, w domu swoich dziadków (i pradziadków) spotkał ślubne, czarno-białe zdjęcie wiszące na małżeńskim łożem. Lata dziewięćdziesiąte i osiemdziesiąte były czasem, gdy najczęściej na weselach zdjęcia robione były przy rosole…