meble skandynawskie

Bloomingville – przepiękny duński design

Aranżacje w stylu skandynawskim podbiły polski rynek wnętrzarski zyskując coraz to nowych zwolenników. Meble skandynawskie i inne elementy wyposażenia wnętrz związane z tym stylem cechuje niezwykła prostota oraz modne a zarazem oryginalne wzornictwo. Styl skandynawski cechuje się przede wszystkim minimalizmem, ale także funkcjonalnością oraz zastosowaniem stonowanych kolorów: głównie bieli i różnych odcieni szarości.

Kolorystykę tę łączy się z pięknymi elementami naturalnego drewna. Jasne kolory sprawiają, że meble i dodatki rozjaśniają wnętrza, które tym samym sprawiają wrażenie przestronnych. Popularność stosowania aranżacji w stylu skandynawskim wynika także z łączenia form minimalistycznych z dodatkami, głównie z naturalnych tkanin, które ocieplają wnętrze, sprawiając, że staje się bardzo przytulne, domowe, odpowiednie do odpoczynku, w którym miło jest spędzać czas. W Polsce styl skandynawski zapoczątkowany został przez popularną szwedzką sieć, jednak na rynku pojawiają się nowe marki śmiało mogące z nią konkurować, głownie poprzez proponowanie produktów dobrej jakości i w rozsądnej cenie.

Bloomingville to duńska marka, której nowoczesne projekty wpisane są w klimat skandynawski. Firma oferuje designerskie przedmioty wyposażenia wnętrz – znajdziemy tu wszystko czego potrzeba do urządzenia i udekorowania domowego wnętrza: nowoczesne meble, dodatki do kuchni, akcesoria do łazienki, oświetlenie, ozdoby, ceramikę, tekstylia. Marka oferuje także klimatyczną kolekcję świąteczną oraz niepowtarzalną kolekcję dziecięcą. Charakterystyczną cechą stylu w jakim projektuje Bloomingville jest połączenie duńskiego designu z elementami vintage oraz przepięknymi pastelowymi barwami. Prosto a zarazem z klimatem i duszą. Chyba każdy się zgodzi, że akie dodatki po prostu warto mieć w swoim domu.

Zobacz też: Meble skandynawskie | Opaandcompany.com

Aranżacje w stylu skandynawskim podbiły polski rynek wnętrzarski zyskując coraz to nowych zwolenników. Meble skandynawskie i inne elementy wyposażenia wnętrz związane z tym stylem cechuje niezwykła prostota oraz modne a zarazem oryginalne wzornictwo. Styl skandynawski cechuje się przede wszystkim minimalizmem, ale także funkcjonalnością oraz zastosowaniem stonowanych kolorów: głównie bieli i różnych odcieni szarości. Kolorystykę tę…