Dzisiejsze trendy w modzie

suknia May - Anna KaraZ czym kojarzy nam się zazwyczaj moda ślubna annakara.com? Oczywiście z piękną białą suknią, welonem i elegancją. Jednak gdy zagłębimy się w temat – na przykład poszukując sukni ślubnej dla siebie, okaże się, że suknie ślubne występują w setkach modeli, różnią się kolorami i stylem w jakim zostały utrzymane i do jakiego nawiązują. Suknie ślubne Katowice dziś zaczynają coraz bardziej odważnie modyfikować swój tradycyjny pierwowzór. Ostatnim hitem są suknie z nadrukami. Dawniej białe, gładkie i jednokolorowe suknie były podstawą. Z czasem zaczęto zastępować je sukniami kolorowymi lub cieniowanymi. Dziś natomiast odwiedzając salon sukien ślubnych możemy spotkać się z kreacjami, na które naniesiono szlachetny nadruk – na przykład drobne kwiaty lub inne motywy.

Podobnie zmieniają się suknie wieczorowe. Choć nadal mała czarna króluje, możemy dziś wybrać prawdziwe, istne cudeńka. Sukienki przeznaczone są bardzo często na wielkie wyjścia, jednak odbiegają od wzorów elegancji. I choć wykorzystują podobne trendy, materiały i kroje, przemyca się do nich nowoczesne dodatki i rozwiązania. Na przykład najklasyczniejsze kapelusze, które jeszcze do niedawna znajdowały się w przysłowiowym „lamusie” dziś wychodzą znów na światło dzienne, by być chętnie wybieranym dodatkiem. Co prawda czasem przybierają dość kuriozalne kształty, lecz niektórzy projektanci walczą o to, kapelusz stał się znów codziennym dodatkiem.

Obecnie lansuje się również modę na kapelusze ślubne. Zdecydowanie zmieniają one wizerunek panny młodej – klasyczny welon chyba jednak bardziej sprawdza się w tej roli. Tak czy inaczej moda staje się coraz bardziej otwarta – czasem znaczy to po prostu dziwaczna. Są jednak takie okazje i rodzaje strojów, które chyba nigdy nie przestana uchodzić za na przykład eleganckie. I to nie tylko mała czarna. Jest przecież również biała koszula, która choć w ciągle zmieniającej się formie, towarzyszy człowiekowi w ważnych i oficjalnych chwilach w życiu.

Z czym kojarzy nam się zazwyczaj moda ślubna annakara.com? Oczywiście z piękną białą suknią, welonem i elegancją. Jednak gdy zagłębimy się w temat – na przykład poszukując sukni ślubnej dla siebie, okaże się, że suknie ślubne występują w setkach modeli, różnią się kolorami i stylem w jakim zostały utrzymane i do jakiego nawiązują. Suknie ślubne…