ślub

Ślubna moda, a Wasza odwaga

Tradycja głosi, że panna młoda w dniu swojego ślubu powinna być ubrana w długą, białą suknię, na głowie powinna mieć welon, a w ręku bukiet kwiatów. Kolor bieli symbolizować ma czystość i dziewiczość panny młodej. Jednak współcześnie coraz częściej odchodzi się od tradycyjnych strojów ślubnych. I właściwie każda kreacja jest dozwolona.

vintage-fashion-for-a-modern-bride-1_l Kobiety, które są oddane tradycji, wybiorą w dniu swojego ślubu  pewnie długą, białą suknię, ewentualnie przełamaną w kolor ecru. Co  natomiast z kobietami, które mają głowę pełną pomysłów i wolą  podejść do tematyki bardziej nowatorsko? Nic straconego! Ślub jest  bardzo ważnym wydarzeniem w życiu każdego człowieka. I to państwo  młodzi mają czuć się tego dnia wyjątkowo i pięknie! To dla nich jest ten  wyjątkowy dzień. A nie dla gości, jak się to niejednokrotnie uważa.  Dlatego nie zwracajcie uwagi na to co pomyślą o Was inni, ale pokażcie  swoje prawdziwe oblicza.

Tak naprawdę nie ma znaczenia to, czy Wasza suknie ślubne (więcej na: www.annakara.com) będą długie, krótkie, w kolorze bieli czy czerwieni oraz jakie będą Wasze dodatki! Najważniejsze jest to, abyście to Wy dobrze czuły się dobrze w swojej stylizacji. Niebanalna stylizacja plus Wasze dobre samopoczucie to podstawa dobrego wyglądu i wspaniałej zabawy. Dlatego bawcie się swoim wyglądem, modą ślubną i nie bójcie się wykorzystywać do jej stworzenia swoich nawet najbardziej wyszukanych pomysłów.

Tradycja głosi, że panna młoda w dniu swojego ślubu powinna być ubrana w długą, białą suknię, na głowie powinna mieć welon, a w ręku bukiet kwiatów. Kolor bieli symbolizować ma czystość i dziewiczość panny młodej. Jednak współcześnie coraz częściej odchodzi się od tradycyjnych strojów ślubnych. I właściwie każda kreacja jest dozwolona.  Kobiety, które są oddane…