panna młodaa

Trendy ślubne 2014

Jerozolima światową stolicą mody? Tak! O Galii Lahav zrobiło się głośno w tym sezonie. Kolekcja sukien ślubnych 2013 -2014 to wyjątkowe projekty. Niesamowicie kobiece kroje, piękne materiały i oryginalne, koronkowe wstawki. Czy suknie tej projektantki dostępne są w naszym kraju? Niestety nie kupimy ich w żadnym salonie – jednak wiele firm zajmuje się ich sprowadzaniem. Sukienki te możemy również kupić przez Internet. To jednak dość droga inwestycja – ceny w salonie firmowym zaczynają się od czterech tysięcy dolarów. Jednak każda kobieta, która zobaczyła kolekcję tych wyjątkowych sukien jest gotowa zapłacić każde pieniądze, by to właśnie któraś z nich była tą jedyną. Niewiele trzeba, by zakochać się w tych projektach. Niestety lepiej ich nie oglądać – jeśli nie kupimy jednej z nich każda inna, którą zobaczymy nie będzie nawet w części tak wspaniała…

061Sezon ślubny w roku 2014 zapowiada się naprawdę wyjątkowo. Kreacje, które zobaczymy na wybiegach mają zazwyczaj charakter wyjątkowy – nietypowe kroje, połączenie tego, co tradycyjne z tym, co całkiem nowe lub znacznie odświeżone. Pozostaje tylko zazdrościć przyszłorocznym Panną Młodym – będą mogły wybierać spośród naprawdę wyjątkowych kreacji.

Na uwagę zasługują suknie ślubne [annakara.eu] – bo choć to tegoroczna kolekcja, znakomicie sprawdzi się również w przyszłym sezonie. Widzimy tu projekty różnorodne: począwszy od tych w stylu greckim i śródziemnomorskim przez kobiece princesy po eleganckie, oplatające ciało suknie. Warto już dziś zainteresować się ich kupnem jeśli mamy wyznaczoną datę ślubu. To wzięte projekty, które ze względu na swoją oryginalność występują tylko w kilku egzemplarzach.

Moda ślubna zmienia się obecnie bardzo dynamicznie – możemy zobaczyć to zwłaszcza na portalach ślubnych – zarówno tych zagranicznych jak i krajowych. Coraz to nowsze pomysły na motywy przewodnie, jedzenie i oprawę przyjęcia. Tylko wybierać!

Jerozolima światową stolicą mody? Tak! O Galii Lahav zrobiło się głośno w tym sezonie. Kolekcja sukien ślubnych 2013 -2014 to wyjątkowe projekty. Niesamowicie kobiece kroje, piękne materiały i oryginalne, koronkowe wstawki. Czy suknie tej projektantki dostępne są w naszym kraju? Niestety nie kupimy ich w żadnym salonie – jednak wiele firm zajmuje się ich sprowadzaniem. Sukienki…