krowki-reklamowe

Krówki reklamowe na targach branżowych

Reklama atakuje nas z każdej strony, z telewizji, radia, wszech obecnych plakatów i banerów. Czasem nawet przechadzając się po mieście, nagabują nas ludzie wręczając ulotki. Stojąc w korku, na światłach bardzo często podchodzą osoby rozdające gazetki i wręcz wciskają je nam przez okno.

Dostawanie niechcianych esemesów czy też wielokrotne próby dzwonienia i nakłaniania nas do przyjścia na pokazy czy spotkania podczas których reklamowany będzie jakiś rewelacyjny specyfik czy urządzenie.
Przeglądając Internet ciężko jest w spokoju znaleźć to czego szukamy bo wszędzie albo pojawiają się filmiki reklamowe, wyskakujące nagle i świecące banery lub nawet niezależne od nas przekierowania na inne strony.

Reklama w telewizji również nie należy do najmilszych. W najważniejszym momencie filmu, pod sam jego koniec nagle telewizja przerywa film i puszcza śmieszne, kolorowe i do tego głośne filmy. Reklamują one i promują z reguły rzeczy których nie szukamy, nie chcemy kupić w najbliższym czasie czy po prostu nas nie interesują wtedy. Bo przecież chcemy oglądnąć film!

Takie formy reklamy nie zachęcają do zakupu danych produktów czy też skorzystania z usług promowanych przez reklamodawców. Z goła odmienna reklamą, trafiającą w samo serce a często i podniebienie przyszłych klientów są cukierki czy krówki reklamowe. Nie ma osoby, która mogłaby się oprzeć pokusie zabrania takiego łakocia czy to do domu czy po prostu na później. To właśnie dzięki temu, nasza firma – nasze logo, adres czy telefon znajdujący się na opakowaniu cukierka – nawet po rozmowie czy spotkaniu jest w głowie i myślach przyszłego lub aktualnego klienta. Pamiętamy zawsze to co miłe i niespotykane – cukierki reklamowe są jedną z lepszych form reklamy.

Reklama atakuje nas z każdej strony, z telewizji, radia, wszech obecnych plakatów i banerów. Czasem nawet przechadzając się po mieście, nagabują nas ludzie wręczając ulotki. Stojąc w korku, na światłach bardzo często podchodzą osoby rozdające gazetki i wręcz wciskają je nam przez okno. Dostawanie niechcianych esemesów czy też wielokrotne próby dzwonienia i nakłaniania nas do…