krówki ślubne

Krówki ślubne – ciekawy detal na weselne przyjęcie

Ślub to wyjątkowa chwila dla każdej pary. Zazwyczaj oczekujemy go z niecierpliwością, odliczając miesiące i dni do uroczystego momentu, w którym złożymy sobie przysięgę. Wesele planujemy przez długi czas, pragnąć, by wszystko było dopięte na ostatni guzik. Marzy nam się, żeby w tym niezwykłym dniu towarzyszyła nam niepowtarzalna, magiczna atmosfera, dlatego z wielką uwagą dopieramy wszystkie dekoracje, aż po najmniejsze detale. Jeśli chcemy, żeby nasza impreza weselna była wyjątkowa, warto zadbać o każdy szczegół – to detale tworzą klimat przyjęcia i sprawiają, że to jest niezapomniane i na trwałe zapisuje się w naszej pamięci. Jeśli chodzi o dekoracje, warto pomyśleć nie tylko o kwiatach, bilecikach czy świecących napisach, ale wykorzystać jako ozdobę również takie elementy jak słodycze czy alkohol.

Butelki z winem możemy przyozdobić specjalnymi naklejkami, umieścić na nich zabawne teksty czy życzenia dla kości. Jeśli chodzi o słodkości, na stole oprócz weselnego tortu mogą pojawić się specjalne krówki ślubne z rysunkami i życzeniami – ten typowo polski przysmak z pewnością zachwyci wszystkich wokół! Weselne krówki nie będą kosztowały wiele, a sprawią wszystkim ogromną przyjemność i uczynią nasze przyjęcie wyjątkowym. Gdzie je zamówić? Wystarczy, że znajdziemy w internecie firmę, która ma je w swojej ofercie, a następnie wybierzemy rodzaj zdobienia: kolory, rysunki, napisy.

Takie wyjątkowe słodycze nadają się również jako drobny upominek dla gości – kto z nas nie lubi słodkości? Krówka ślubna z pewnością nazajutrz po imprezie przypomni gościom o naszym wyjątkowym, niepowtarzalnym przyjęciu.

Ślub to wyjątkowa chwila dla każdej pary. Zazwyczaj oczekujemy go z niecierpliwością, odliczając miesiące i dni do uroczystego momentu, w którym złożymy sobie przysięgę. Wesele planujemy przez długi czas, pragnąć, by wszystko było dopięte na ostatni guzik. Marzy nam się, żeby w tym niezwykłym dniu towarzyszyła nam niepowtarzalna, magiczna atmosfera, dlatego z wielką uwagą dopieramy…