dodatki ślubne

Moda ślubna dla młodej panny

Ślub to jedno z najbardziej przełomowych i ważnych wydarzeń w życiu kobiety. Ślub oraz wesele organizowane często jest z dwu lub trzyletnim wyprzedzeniem. Moda ślubna bardzo się zmienia, projektanci z pierwszych stron gazet zachwycają nowoczesnymi projektami sukien ślubnych oraz dodatków.

Ślub to czas wybierania sukni na to ważne wydarzenie. Jeżeli bierzemy ślub kościelny, warto zwrócić uwagę na suknie ślubne z pokazów mody. Obecnie królują takie modele, które nawołują do brania ślubów jak z bajki. Długie treny, piękne gorsety oraz wspaniałe w postaci rękawiczek i biżuterii.

W modzie ślubnej królują długie suknie z gorsetem wypełnionym perłami i cyrkoniami. Niektórzy projektanci idą jednak za nowoczesnością i lansują suknie krótkie oraz wysokie szpilki.

Moda ślubna z każdym sezonem się zmienia, najważniejsze jest to aby młoda panna dobrze czuła się w swoim stroju.

Jeżeli natomiast bierzemy ślub cywilny warto iść w takie suknie które mają klasyczne formy i nie mają udziwnień. Niektóre młode panny biorą nawet ślub w garsonkach ze spodniami. My polecamy natomiast suknie w kolorze granatu w przełamaniu z bielą i srebrem.

Okres ślubu jest czasem dużych emocji, dlatego nie można zapomnieć o makijażu takim, który będzie trwały. Warto zainwestować w makijaż bardziej luksusowy, tusz który podkreśla rzęsy, ale nie rozmazuje się podczas płaczu. Okres ślubu to czas wzruszeń i łez szczęścia. Jeżeli chodzi o dodatki warto dobierać takie, aby były ze szlachetnych metali oraz kamieni jak srebro, złoto czy szafiry.

Ślub to jedno z najbardziej przełomowych i ważnych wydarzeń w życiu kobiety. Ślub oraz wesele organizowane często jest z dwu lub trzyletnim wyprzedzeniem. Moda ślubna bardzo się zmienia, projektanci z pierwszych stron gazet zachwycają nowoczesnymi projektami sukien ślubnych oraz dodatków. Ślub to czas wybierania sukni na to ważne wydarzenie. Jeżeli bierzemy ślub kościelny, warto zwrócić…