zdjecie wykonane na weselu w Szczecinie przez fotografa Lukasza Popielarza

Obawy Panien Młodych przed fotografem

O tym jak ważny dla dwojga ludzi jest dzień ślubu nie ma nawet co pisać. Musi być on idealny i równie dobrze uwieczniony, by móc do niego wracać po wielu latach. Z tego właśnie powodu Młodzi długo i dokładnie wybierają fotografa ślubnego i często nie żałują na niego pieniędzy. W końcu piękne zdjęcia ślubne warte są swojej ceny.

Kiedy Panna Młoda, a w sumie to już żona, dostaje do rąk płytę ze zdjęciami, jakie wykonał fotograf ślubny następuje chwila grozy. I przez głowę przechodzą myśli – A co jeśli wyglądam jak beza, a te zdjęcia są najgorsze z najgorszych? – a moment włożenia płyty do napędu DVD trwa wieki. W myślach przewija się cała uroczystość ślubna i nadzieja, że fotograf ślubny nie wykonał żadnego żenującego zdjęcia przyjaciół i członków rodziny, a już na pewno nie nas samych.

Pamiętamy długie i mozolne pozowanie do zdjęć plenerowych na polu ze zbożem lub w ogrodzie botanicznym. Pamiętamy pieniądze wydane na wycieczkę do pięknych miast jak Szczecin czy Gdańsk, aby mieć niezapomniane zdjęcia z sesji ślubnej. Pamiętamy stres, który towarzyszył nam podczas przygotowań, aby wyglądać perfekcyjnie i najładniej jak się da. A co jeśli to wszytek poszło na marne?

Pociesze Cię, nie poszło na marne. Wszystko jest idealnie. Ty jesteś idealna. Twoja sukienka wygląda idealnie. Twój świeżo upieczony mąż jest wyjątkowo przystojny. A zdjęcia nadają się na okładki magazynów. Fotograf ślubny przez Was wybrany, i któremu słono zapłaciliście z pewnością zrobił wszystko żebyście byli zadowoleni i głęboko wierzę, że jesteście.

Fotograf Szczecin | LukaszPopielarz.pl

O tym jak ważny dla dwojga ludzi jest dzień ślubu nie ma nawet co pisać. Musi być on idealny i równie dobrze uwieczniony, by móc do niego wracać po wielu latach. Z tego właśnie powodu Młodzi długo i dokładnie wybierają fotografa ślubnego i często nie żałują na niego pieniędzy. W końcu piękne zdjęcia ślubne warte…