panel led -led labs

Panel led w XXI wieku

Z pewnością wielokrotnie myślałeś w jaki sposób nadać swojej łazience charakteru. Może designerska toaleta, albo wanna z kamienia? Z pewnością, dodałyby one wiele uroku, jednak mogą zrujnować każdy portfel!

Jednym z niezawodnych i tanich sposobów jest odpowiednie oświetlenie. Jeśli Twoja łazienka prezentuje nowoczesny i minimalistyczny styl, polecam panel LED . Nie tylko prezentuje się wyjątkowo elegancko, dodatkowo ma małe zużycie prądu. Jest to niezwykle ważne w dzisiejszych czasach. Trend eko jest bardzo silny, więc nie tylko zadbamy w ten sposób o mniejsze rachunku, ale będziemy mieli modne wyposażenie w swoich czterech ścianach.

Panel LED dodatkowo jest niedrogi, można go nabyć za około 100+ PLN, w zależności od wielkości. Warto pamiętać o fakcie, że może nam służyć około 50 000 godzin! To ponad pięć lat. LED zapewnia także niemal dowolny kolor świecenia, więc jeśli mamy ochotę mieć czerwone oświetlenie, nie ma żadnego problemu.

Co ważne, popularne „ledy” nie wytwarzają wiele ciepła, stąd niski pobór mocy, który nie jest marnotrawiony w ten sposób. Do ich produkcji nie używa się rtęci czy innych szkodliwych substancji.

Skłamałbym mówiąc, że nie ma żadnych wad. Ich cena nie jest najwyższa lecz znajdziemy tańsze odpowiedniki. Należy także kupować ze sprawdzonego źródła. Odradzam AliExpress czy inne „chińskie” odpowiedniki. Jeśli dostaniemy towar gorszej jakości, nie będziemy mogli ubiegać się o zwrot pieniędzy. Chcemy przecież towar długowieczny, co może nie być możliwe z chińskimi podróbkami.

Z pewnością wielokrotnie myślałeś w jaki sposób nadać swojej łazience charakteru. Może designerska toaleta, albo wanna z kamienia? Z pewnością, dodałyby one wiele uroku, jednak mogą zrujnować każdy portfel! Jednym z niezawodnych i tanich sposobów jest odpowiednie oświetlenie. Jeśli Twoja łazienka prezentuje nowoczesny i minimalistyczny styl, polecam panel LED . Nie tylko prezentuje się wyjątkowo…