Pora zabłysnąć

Zbliżający się świąteczny okres w roku, który wiąże się również z zakończeniem roku i zabawą sylwestrową, jest idealnym momentem do zaszalenia w kwestii ślubnego wyglądu młodej pary, a w szczególności panny młodej. Zwykle wybieramy stonowane kroje i kolory sukien ślubnych, stonowane, naturalne makijaże. Jednak ślub w tym magicznym czasie, wręcz wymaga od nas innego spojrzenia na ten temat i pozwala na małe szaleństwa.

Moda ślubna  [www.annakara.com] jest jedną z najbardziej zmiennych i przede wszystkim wymagających. Ta zmienność z sezonu na sezon pozwala nam na pewne eksperymentowanie w kwestii ślubnego wyglądu, zwłaszcza jeśli odnosi się on do zimowo-świątecznego okresu roku. Wasze suknie ślubne 2014  [www.annakara.com] mogą być nieco inne niż w pozostałym okresie roku. Tutaj możecie zainwestować w bardziej świecące, błyszczące suknie w kolorach różu, golden rose, delikatnego złota. Oczywiście suknia nie musi być cała w takich kolorach. Wystarczą dodatki, które rozjaśnią nie jedną stylizację i dodadzą jej błysku. Fantastycznym uzupełnieniem będą tutaj również buty z błyszczącymi elementami.

Jeżeli chodzi natomiast o , to w tym temacie również można zaszaleć. Dlaczego nie sprawić sobie błyszczącego, odbijającego światło makijażu oka w kolorach złota, srebra, delikatnego fioletu. Zwykle stawiamy na naturalność i delikatność, jednak w tym wypadku możemy pozwolić sobie na większe szaleństwa. Zabłyśnijcie swoim nowym wyglądem. Nie bójcie się eksperymentować!

 

REKLAMA: Jedyny w swoim rodzaju Pierścionek zaręczynowy warszawa http://mmgold.pl/7-pierscionki-zlote

 

 

Zbliżający się świąteczny okres w roku, który wiąże się również z zakończeniem roku i zabawą sylwestrową, jest idealnym momentem do zaszalenia w kwestii ślubnego wyglądu młodej pary, a w szczególności panny młodej. Zwykle wybieramy stonowane kroje i kolory sukien ślubnych, stonowane, naturalne makijaże. Jednak ślub w tym magicznym czasie, wręcz wymaga od nas innego spojrzenia…