prezent

Prezenty nie od ale dla gości?

Ślub jest magicznym czasem, zarówno dla Pary Młodej, jak i dla gości zgromadzonych na uroczystości. Zadaniem Pani i Pana młodego jest zatem zadbanie, aby każdy z nich został jak najlepiej ugoszczony.  Dlatego podczas organizowania wesela, warto zastanowić się nad kilkoma jego aspektami, między innymi tanimi, które sprawią, że będzie ono niezapomnianym przeżyciem.

Już w tytule wpisu, wspomniane zostały krówki i nie zostało to zrobione przez przypadek. Od pewnego bowiem czasu, modne stały się podarunki, które skierowane są od Państwa Młodych, dla gości uczestniczących w ceremonii. Jest to bardzo przyjemna a zarazem miła forma podziękowania gościom weselnym, za przybycie i świętowanie tego cudownego dnia.

Dlaczego akurat krówki z nadrukiem? Powód jest prosty – są one po prostu tanie, ale jednocześnie pięknie się prezentują. Wraz z nadrukowanym pięknie papierkiem, będzie idealnie komponował się z dekoracjami Sali i weselnego stołu.
Ale podziękować gościom można na wiele innych sposobów. Przyjęło się, że mężczyźni na weselach dostają miniaturowe buteleczki z alkoholem, natomiast panie miód w słodkim, małym słoiczku. Taki podarunek na pewno spodoba się i będzie zapamiętany przez każdego.

W ostatniej części warto nawiązać do jeszcze jednej miłej rzeczy, która z powodzeniem przyjmie się na weselu. Nie jest to co prawda podarek, jednak będzie ukłonem w stronę najmniejszych uczestników zabawy. Dobrym pomysłem będzie zorganizowanie dla nich kącika z zabawkami, gdzie pod opieką kogoś dorosłego będą mogły bez obaw rodziców, miło spędzać czas. Będzie to kolejny znak, że ceremonia przygotowana została dla każdego bez wyjątku. Obecnie nie będzie trudno zaleźć animatora, który w przystępnej cenie zorganizuje czas dzieciakom, które pewnie i tak nudziłyby się siedząc z dorosłymi przy stole.

Zobacz: Cukierki z nadrukiem | sklep-krowki.com/

Ślub jest magicznym czasem, zarówno dla Pary Młodej, jak i dla gości zgromadzonych na uroczystości. Zadaniem Pani i Pana młodego jest zatem zadbanie, aby każdy z nich został jak najlepiej ugoszczony.  Dlatego podczas organizowania wesela, warto zastanowić się nad kilkoma jego aspektami, między innymi tanimi, które sprawią, że będzie ono niezapomnianym przeżyciem. Już w tytule…