rodzina

Siła rodziny!

rodzinaRodzina – bez niej nie bylibyśmy w stanie normalnie funkcjonować. Wsparcie bliskich, pewność, że w każdej chwili możemy na nich liczyć, oparcie i relacje: to najważniejsze w naszym życiu. Zwłaszcza gdy zakładamy własną rodzinę i z roli dziecka przechodzimy w rolę rodzica. Niestety w naszym kraju rodzi się coraz mniej dzieci a młodzi ludzie odwlekają decyzję o zawarciu małżeństwa i przez lata pozostają w wolnych związkach.

A przecież każdy z nas gdzieś w głębi marzy o własnej rodzinie i ma w głowie jej obraz. Niestety zbyt długo odwlekana decyzja o ślubie czy rodzicielstwie może przekreślić wszystkie plany z nią związane. Dobre relacje z rodziną nie tylko czynią nas szczęśliwszymi, ale po prostu sprawiają, że jakość i komfort naszego życia są znacznie większe. W sytuacjach, gdy zdarzają się trudne chwile takie jak na przykład  pogrzeb Kraków [epitafium.krakow.pl] zawsze możemy liczyć na bliskich – właśnie to wzajemne wsparcie sprawia, że każdy z członków rodziny jest w stanie podnieść się z tragedii, jaką przeżywa.

O wartości rodziny niestety przekonujemy się najczęściej w takich trudnych chwilach. Na co dzień nie myślimy o tym, jaką jest wartością – dopiero rozłąka czy tęsknota uświadamia nam, że nie możemy bez niej żyć. Doskonale wiedzą o tym również osoby żyjące w rodzinach rozbitych. Tam gdzie zabraknie jednego z rodziców, przez całe życie pozostaje element pustki, który mocno daje o sobie znać przez całe życie. I nie jesteśmy w stanie zapełnić czy stłumić go niczym. Nawet gdy sami zostajemy rodzicami, odczuwamy ją jeszcze silniej – brakuje nam bowiem wzorca na jakim moglibyśmy się wzorować.

Sprawdź sprowadzanie zwłok [epitafium-przewozy.pl] z zagranicy

Rodzina – bez niej nie bylibyśmy w stanie normalnie funkcjonować. Wsparcie bliskich, pewność, że w każdej chwili możemy na nich liczyć, oparcie i relacje: to najważniejsze w naszym życiu. Zwłaszcza gdy zakładamy własną rodzinę i z roli dziecka przechodzimy w rolę rodzica. Niestety w naszym kraju rodzi się coraz mniej dzieci a młodzi ludzie odwlekają decyzję…