Przepych

Ślub celebryty

PrzepychNowoczesne suknie ślubne tworzone przez znanych projektantów są bardzo drogimi projektami, które nierzadko zyskują ogromną popularność – zwłaszcza wśród celebrytów. Ile znani ludzie wydają na własny ślub? Są to ogromne pieniądze, jak się jednak okazuje, bardzo często wydają oni i tak znacznie mniej niż rzeczywiście by mogli – wszystko to dzięki markom, które chcą zrobić sobie w ten sposób reklamę.

Jeśli modna w danym momencie gwiazda pokarze się przed ołtarzem w kreacji konkretnego projektanta, może on być pewien, że zostanie to bardzo szeroko skomentowane zarówno przez prasę brukową jak i stylistów. Nie ma przecież lepszej reklamy. Zazwyczaj gdy pojawiają się pierwsze pogłoski o tym, że niebawem nastąpi ślub którejś z gwiazd, projektanci ustawiają się w długiej kolejce po to, by przekonać ją, że powinna przyjąć właśnie od nich prezent w postaci sukni ślubnej. Podobnie z innymi dodatkami. To jaki samochód do ślubu [autodoslubu.info] wybierze młoda para, ma wielkie znaczenie – zwłaszcza, że jest to chętnie wybierany motyw na sesję zdjęciową ze ślubu.

Rzadko zdarza się, by panna młoda kupowała suknie. Suknie ślubne [annakara.com] noszone przez celebrytki to bardzo drogie kreacje, za które można by kupić… samochód. Dlatego czasem wręcz ciężko nie przyjąć takiego prezentu od projektanta – nawet mając świadomość tego, że chce on po prostu zarobić na naszym ślubie.

Przygotowania ślubne gwiazd są zupełnie inne niż zwykłych ludzi (przeczytaj Ślubny recycling) Przede wszystkim dlatego, że nie mają oni finansowego dylematu i nie muszą oszczędzać na detalach i dodatkach. W świecie celebrytów drogi są śluby, jednak jeszcze kosztowniejsze okazują się zazwyczaj rozwody, które może mniej spektakularne, ale na pewno są znaczni droższe!

Nowoczesne suknie ślubne tworzone przez znanych projektantów są bardzo drogimi projektami, które nierzadko zyskują ogromną popularność – zwłaszcza wśród celebrytów. Ile znani ludzie wydają na własny ślub? Są to ogromne pieniądze, jak się jednak okazuje, bardzo często wydają oni i tak znacznie mniej niż rzeczywiście by mogli – wszystko to dzięki markom, które chcą zrobić…