ślub

Ślub nietradycyjny

ślubNietradycyjny ślub – właśnie na taki coraz częściej decydują się młode pary. Dlaczego? Czyżby biała suknia, welon i tradycyjne wesele przestały być jedynym i pożądanym sposobem na ślub? Znaczna część młodych ludzi nadal decyduje się właśnie na zorganizowanie uroczystości w ten sposób. Są jednak i tacy, którzy wolą mniej huczne i bardziej kameralne przyjęcia. I nie znaczy to, że są one mniej emocjonujące czy mniej piękne.

Większość z nas nie wyobraża sobie ślubu bez udziału rodziny – zwłaszcza tej najbliższej. Jednak co odważniejsi młodzi planują ślub z dala od najbliższych. Po to, by wyjechać w wymarzony zakątek świata  i tam przeżyć te piękne chwile tylko z najbliższą osobą.

Bardzo popularne jest również organizowanie kameralnych przyjęć wyłącznie z najbliższymi. Tutaj dodatki ślubne Kraków [fularazywczyk.pl] są równie ważne, gdyż tworzą cały klimat przyjęcia – jednak w tym przypadku skala jest znacznie mniejsza. Co nie znaczy, że obędziemy się bez niezbędnych elementów wystroju.

Mniejsze, bardziej kameralne wesele można urządzić bardzo pomysłowo – na przykład w nietypowym miejscu. Mamy również większe możliwości jeśli chodzi o wybór potraw. Im mniej gości tym więcej pieniędzy jesteśmy w stanie przeznaczyć na organizację przyjęcia. Zadziwiająca jest jednak tendencja niektórych młodych ludzi do podtrzymywania tradycji „zastaw się a postaw się” i zaciągają kredyty na zorganizowanie wystawnego wesela…

Z czego nie jesteśmy w stanie zrezygnować? Również niezastąpione nadal pozostają suknie ślubne [annakara.com] – mniej czy bardziej strojne. Każda kobieta pragnie mieć wspaniałą suknie – nie koniecznie tradycyjną, jednak na swój sposób wyjątkową. A co z tradycją? Tej niestety najbardziej brakować może starszym pokoleniom, które mogą niestety nie zrozumieć motywów działania młodych.

Nietradycyjny ślub – właśnie na taki coraz częściej decydują się młode pary. Dlaczego? Czyżby biała suknia, welon i tradycyjne wesele przestały być jedynym i pożądanym sposobem na ślub? Znaczna część młodych ludzi nadal decyduje się właśnie na zorganizowanie uroczystości w ten sposób. Są jednak i tacy, którzy wolą mniej huczne i bardziej kameralne przyjęcia. I…