łazienka z wanną i bateriami miedzianymi

Umywalki, baterie i akcesoria miedziane

Decydując się na umywalkę wykonaną z miedzi oraz na uzupełniające wystrój baterie i inne akcenty z tego surowca można być pewnym olśniewającego efektu, który doskonale współgra z nowoczesnym, stonowanym czy rustykalnym stylem. Umywalki miedziane, baterie miedziane, korki miedziane to tylko część rzeczy, których montaż w tak intymnym miejscu jak łazienka doda jej należytego blasku.

Miedź jest surowcem znanym ludzkości od lat, a zastosowanie go w Twojej łazience nigdy nie było łatwiejsze. Dostęp do pięknie wykonanych elementów jest dziś na wyciągnięcie ręki. Wystarczy odwiedzić stronę sklepu internetowego www.miedzianydom.pl – baterie miedziane czy umywalki, a także wanny, syfony, korki i odpływy, to właśnie takie produkty do łazienki możesz tam kupić. Dlaczego warto sięgnąć właśnie po produkty wykonane z miedzi?

Miedź ma niezwykłą zdolność regeneracji, pojawienie się zarysowania prowadzi do rozwoju patyny, która z czasem ciemnieje i zaczyna maskować w sposób naturalny wszelkie defekty natury fizycznej. Samą patynę cechuje głębia i wraz z upływem czasu staję się ona dodatkowym profitem posiadania jej na swoim wyposażeniu. Sama miedź (oczywiście biorąc pod uwagę produkty prawdziwie miedziane, a nie jedynie z domieszką miedzi) ma właściwości przeciwbakteryjne oraz cechuje ją odporność na rdzę.

Umywalka oraz wanna miedziana doskonale sprawdzi się u osób ceniących sobie wyjątkowy styl, a wykorzystanie miedzianych akcentów wzmocni impresję, która wpłynie zarówno na komfort użytkowania wśród domowników jak i odbiór łazienki wśród wszystkich przychodzących gości.

Miedź jest piękna i modna, więc warto zaprosić ją do wnętrz swojej łazienki!

Decydując się na umywalkę wykonaną z miedzi oraz na uzupełniające wystrój baterie i inne akcenty z tego surowca można być pewnym olśniewającego efektu, który doskonale współgra z nowoczesnym, stonowanym czy rustykalnym stylem. Umywalki miedziane, baterie miedziane, korki miedziane to tylko część rzeczy, których montaż w tak intymnym miejscu jak łazienka doda jej należytego blasku. Miedź…