słodycze

Weselny budżet

chic-dessert-table-by-shauna-younge-dessert-tables-1_lŚlub jest wielkim wydarzeniem dla każdego. Na ta uroczystość jesteśmy gotowi wydać sporo oszczędności. I nie chodzi o zbytki czy wyszukane atrakcje weselne. Sama organizacja przyjęcia z obiadem i muzyką, odpowiednimi strojami pochłania już sporo środków. Przeciętnie wydajemy na ślub około osiem dziesięć tysięcy złotych. Oczywiście kwoty te wahają się i mogą sięgać dużo, dużo więcej. Czasem panna młoda życzy sobie markową suknię ślubną, która sama może kosztować kilka, kilkanaście tysięcy.

Dlatego też śluby celebrytów i sławnych osób wyglądają bardzo wystawnie. Zwłaszcza jeśli chodzi o gwiazdy zagraniczne.  Bardzo często zdarza się tak, że w dniu swojego ślubu gwiazdy mają na sobie bardzo drogie kreacje, które jednak nic nie kosztują… są bowiem reklamą danego projektanta.

Podobnie robi się z biżuterią – takie elementy jak naszyjniki damskie [www.lodzinscy.com] również są pożyczane. Diamenty i brylanty królują więc nie tylko na bankietach, ale przede wszystkim na ciałach Panien Młodych. Gwiazdy zazwyczaj w dniu swojego ślubu starają się „przebić” wszystko co do tej pory zrobili ich znajomi z branży. Dlatego też   samochody ślubne kraków [www.autodoslubu.info] to często najnowocześniejsze cacka, na które zwykły  śmiertelnik pewnie nigdy nie będzie miał okazji spojrzeć.

Są oczywiście również osoby, które wolą wziąć ślub po cichu, bez fleszów i dziennikarzy. A my zwykli zjadacze chleba nie potrzebujemy najdroższych sprzętów. W dniu ślubu nie są przecież najważniejsze pieniądze, ale sama uroczystość – i choć nasza tradycja nakazuje nam na wystawne świętowanie, obecnie nieco odchodzimy od zasady, która każe wręcz całkowicie zmarnować budżet by nasi goście dobrze się bawili.

A przygotowania? Nie powinny nam przysłonić tego co najważniejsze!

Ślub jest wielkim wydarzeniem dla każdego. Na ta uroczystość jesteśmy gotowi wydać sporo oszczędności. I nie chodzi o zbytki czy wyszukane atrakcje weselne. Sama organizacja przyjęcia z obiadem i muzyką, odpowiednimi strojami pochłania już sporo środków. Przeciętnie wydajemy na ślub około osiem dziesięć tysięcy złotych. Oczywiście kwoty te wahają się i mogą sięgać dużo, dużo więcej.…