metamorfoza mieszkania

Własny kąt

Wspaniale jest mieć swój kąt – miejsce, do którego chce się wracać, w którym spędzanie czasu jest przyjemnością. A jeszcze lepiej, gdy kąt ten pasuje do naszych upodobań i trafia w nasz gust. W dzisiejszych czasach dostęp do sklepów z wyposażeniem dla domu jest niezwykle łatwy. Znane, sieciowe marki bardzo często spotkać można w centrach handlowych.

Prawie zawsze mają też swoje strony internetowe, na których można na spokojnie obejrzeć asortyment, a nawet skorzystać ze specjalnych promocji, szczególnie dla nowych klientów, którym oferują zniżkę na pierwsze zakupy. Czasem wystarczy mały drobiazg, by ożywić wnętrze, np. poduszka z zabawnym nadrukiem lub kolorowe zasłony. Dodatki można co jakiś czas wymienić, dzięki czemu mieszkanie zyska zupełnie nowy charakter.

Nawet jeśli aranżacja mieszkania nie jest naszą mocną stroną, z pomocą przyjść nam mogą specjaliści (polecam Orange Studio z Krakowa). Na podstawie naszych wytycznych są w stanie przygotować dla nas projekty wnętrz, a nawet zaproponować różne koncepcje, z których będziemy mogli wybrać tę właściwą. Czasem podpowiedzą nam pomysł, który nigdy nie przyszedłby nam do głowy, jak np. połączenie niepasujących do siebie – na pierwszy rzut oka – wzorów. Rozwiązania takie wymagają jednak dużego wyczucia stylu i designerskiego zacięcia.

Najważniejsze, aby aranżacja mieszkania odpowiadała nam samym, bez względu na to, czy zajmiemy się tym sami, czy zlecimy to zawodowcom. W końcu to do własnego wnętrza będziemy wracać po ciężkich dniach w pracy, kiedy to ukojenie może przynieść tylko łyk ciepłego mleka, wypitego w ulubionym fotelu.

Wspaniale jest mieć swój kąt – miejsce, do którego chce się wracać, w którym spędzanie czasu jest przyjemnością. A jeszcze lepiej, gdy kąt ten pasuje do naszych upodobań i trafia w nasz gust. W dzisiejszych czasach dostęp do sklepów z wyposażeniem dla domu jest niezwykle łatwy. Znane, sieciowe marki bardzo często spotkać można w centrach…