suknie-slubne-boho

Suknie ślubne boho czyli zgodne z Twoją naturą

Suknia ślubna w stylu boho? A czemu by nie! Jeśli tylko masz w sobie na tyle dużo odwagi, by zaprezentować się na weselu zupełnie inaczej niż większość panien młodych, nieco hippisowska stylistyka może być dla ciebie doskonałym wyborem.

Suknie ślubne w stylu boho!

Suknie ślubne boho są tak zróżnicowane, że niekoniecznie muszą oznaczać długą i lekką kreację pokrytą kwiecistymi motywami. Wśród nich natkniesz się także na bardzo eleganckie i klasyczne propozycje. Mimo wszystko nie będą one tak oczywiste jak większość standardowych sukienek ślubnych.

Nie musisz zatem od razu przeistaczać się w hippisa walczącego o wolność na świecie. Jeśli chcesz po prostu nadać swojej stylizacji lekkości i swobody, możesz zdecydować się na zakup sukienki uzupełnionej drobnymi elementami boho. Wybór masz olbrzymi. Szczególnie wskazane są luźne, nieco za duże rękawy, które fantastycznie odwracają uwagę od pełnych ramion, świetnie rzeźbiąc sylwetkę. Możesz też postawić na wyrazisty motyw. Ciekawym elementem będzie np. dodatkowa warstwa koronki czy np. lejąca spódnica, która doda ci kilku centymetrów wzrostu. Zabaw się modą i nie traktuj swojego wyglądu zbyt poważnie. A jeśli okaże się, że suknie ślubne w stylu boho kompletnie nie przypadną ci do gustu, zawsze możesz jeszcze uzupełnić klasyczną kreację jakimś lekkim dodatkiem – np. kwiecistą koroną, wiankiem lub koronkowym okryciem.

Nie istnieje żadna zasada, która mówiłaby o tym, że panna młoda na swoim ślubie musi wyglądać poważnie i elegancko. Jeśli wciąż masz w sobie odrobinę szaleństwa, wprowadź ten luz do weselnej stylizacji. Na pewno na każdym wywrzesz wtedy pozytywne wrażenie.

Suknia ślubna w stylu boho? A czemu by nie! Jeśli tylko masz w sobie na tyle dużo odwagi, by zaprezentować się na weselu zupełnie inaczej niż większość panien młodych, nieco hippisowska stylistyka może być dla ciebie doskonałym wyborem. Suknie ślubne w stylu boho! Suknie ślubne boho są tak zróżnicowane, że niekoniecznie muszą oznaczać długą i…