Zimowy ślub

n-a-5694_lJednym z najbardziej wyjątkowych momentów na zorganizowanie ślubu jest przełom grudnia i stycznia. Boże Narodzenie i Nowy Rok już same w sobie są wyjątkowym czasem i co rok sprawiają, że zacieśniamy rodzinne więzi i czujemy się wyjątkowo. Dlatego wiele osób uważa, że to właśnie teraz warto wziąć ślub. Największym problemem i niedogodnością może być jednak sama pogoda. Niskie temperatury nie sprzyjają bowiem możliwościom modowym.

Jednak jest również wiele plusów. Zimowe ślubne płaszcze damskiel są naprawdę wyjątkowe – sprawiają, że w zimowej scenerii panna młoda wygląda naprawdę wyjątkowo. Zima pozwala również na większe możliwości jeśli chodzi o – warto pobawić się kontrastami. Śnieżnobiała skóra (w przeciwieństwie do letniej opalenizny) wygląda znakomicie jeśli jest odpowiednio wypielęgnowana i skontrastowana właśnie kolorami makijażu. Szlachetna biel skóry w zestawieniu z podkreślonymi brwiami, ustami i odpowiednio dobranym kolorem cienia do powiek, sprawi, że Panna Młoda wyglądać będzie naprawdę zjawiskowo.

Warto jednak pamiętać o tym, by równoważyć wszystkie elementy. Jeśli planujemy kolorowy zrezygnujmy z innych barwnych dodatków. Najpiękniej wygląda i tak manicure francuski – naturalny i delikatny. Panie robią często ten błąd, że decydują się na wykonanie paznokci żelowych lub co gorsza tipsów z innego materiału. Jeśli nigdy wcześniej nie miałyście takich paznokci, w dniu Waszego ślubu będziecie czuły się po prostu skrępowane i bezradne, gdyż mając taki manicure niewiele można zrobić. A problem rozpocznie się, gdy któryś z paznokci po prostu odpadnie a klej który pozostanie na Waszej płytce będzie po prostu bardzo szpecący.

Ważna jest przede wszystkim odpowiednia pielęgnacja ciała już na kilka miesięcy przed ślubem – wtedy pięknie wyglądać będziemy nawet bez żadnego makijażu!

Jednym z najbardziej wyjątkowych momentów na zorganizowanie ślubu jest przełom grudnia i stycznia. Boże Narodzenie i Nowy Rok już same w sobie są wyjątkowym czasem i co rok sprawiają, że zacieśniamy rodzinne więzi i czujemy się wyjątkowo. Dlatego wiele osób uważa, że to właśnie teraz warto wziąć ślub. Największym problemem i niedogodnością może być jednak sama…